Messenger Telegram Viber icon Ресторан: +38 (095) 472 02 02 icon Готель: +38 (095) 472 11 22

Ресторатор про ресторан

Ресторан Фортеця, як кохана рання дитина створювався з крихітної ідеї і розрісся до небувалого, від первинної задумки, розмаху.

Основна ідея завжди була - сімейний відпочинок і гостинність. Але вже з перших років нашої роботи, ми стали улюбленою точкою для багатьох в організації та проведенні великих заходів і скромних посиденьок з друзями.
Без удаваної скромності можна сказати, що ми проводимо ювілеї та весілля регулярно як ніхто. За 19 років роботи ми постійно оновлюємо інтер'єри і декорації в залах, а це досить складно і витратно, тому що всі вони автономні і кожен зі своєю історією.

Ми намагаємося оновлювати наш асортимент страв, щоб кожен раз наш гість зміг спробувати щось нове. Пишаємося нашою шефинею Тимченко Тетяною, за вміння тримати команду, завжди прислухатися до віянь часу і бажанням розвиватися, незважаючи на високий професійний рівень.

У 2020 році ми відновили адміністративний склад, керуюча Чепелєва Вероніка Вікторівна з великим досвідом і прагматичним поглядом. Віримо, що Фортеця стійко буде займати позицію сімейного заміського ресторану в межах міста з відмінною командою і сервісом.

Я дуже люблю наші українські ресторани, завжди відвідую і вважаю, що рівень наших закладів дуже високий, а гості надзвичайно вибагливі. Ми у себе дотримуємося стандартів і завжди відкриті до конструктивної критики, адже це робить нас кращими.

Я дуже люблю Фортецю влітку, коли краса весільних і вечірніх вбрань заповнює атмосферу ресторану чарівним настроєм. Приходьте до нас восени і проведіть день в соковитих барвах з келихом білого глінтвейну. Зимові суворі дні в наших залах з камінами стають по-домашньому затишними.
Весною з нами добре чекати на літо, адже вже з першим сонцем ми сервіруємо столи біля фонтану: в пледі під першими теплими променями з грогом, - ось, чому нас навчили наші гості і що ми робимо щороку.

Чекаємо на вас у Фортеці!